Návštevy:

Vítame Vás na našich stránkach,
našu predajňu môžete nájsť v centre obce Veľké Ripňany, okres Topoľčany. Ponúkame Vám široký sortiment stavebného materiálu, ako aj strešné krytiny, murovacie materiály, omietky, potery, lepidlá, komínové a zatepľovacie systémy a dlažby. Našim zákazníkom sa snažíme vyhovieť vo všetkých požiadavkách, samozrejmosťou je poradenská činnosť.
Radi Vás presvedčíme o našej kvalite. Tešíme sa na Vašu osobnú návštevu stavebnín.

Z ďalších služieb Vám ponúkame predaj propán – butánových fliaš, autodopravu a predaj štrkov a pieskov.
V komplexnom servise pre zákazníkov a v dodržiavaní termínov dodávok zastáva dôležitú úlohu dopravné a strojové vybavenie, ako dva vysokozdvižné vozíky, vyklápacia ávia – 3t, auto s rukou, valníkové autá. Tieto nákladné vozidlá slúžia na rozvoz stavebného materiálu zákazníkom na stavby.

Firma Kupec Stanislav - Obchod so stavebným materiálom, vznikla v roku 2003. Hlavnou činnosťou bol predaj stavebného materiálu na hrubú stavbu domu. Postupom času sa pridával aj ostatný stavebný materiál ako malty, omietky, zatepľovacie systémy, komínové a strešné systémy. V súčasnosti predávame aj vodoinštalačný a elektroinštalačný materiál, hutný materiál, PVC rúry a tvarovky( kolená, odbočky, redukcie, prechodky, čističe), vonkajšiu dlažbu, farby, laky, murárske náradie a iný drobný materiál.

 © 2009 | Stavebniny Stanislav Kupec | Všetky práva vyhradené